خدمات ملی‎سافت


ما تنها یک محصول یا خدمات را به شما ارائه نمی‎کنیم، ما همراه شما در همه‎ی لحظات کسب و کارتان هستیم تا از خوب به عالی پیشرفت کنید.


02146015034

فعالیت ما چگونه است؟

خدمات ملی‎سافت

طی این مدت زمانی که به مشتریان خدمات ارائه کردیم متوجه شدیم به چند دلیل تیم مارو برای پیشرفت کسب و کارشون انتخاب کردند. اینکه هر نیازی داشته باشن ما کنارشون هستیم. گرافیست موفق، دیجیتال مارکتر، بازاریاب ، مدیر شبکه های اجتماعی، محتوای یکپارچه و مدیریت شده و دها خدمات دیگه که ذهن شمارو از فضای مجازی آزاد می‎کنه. شما دیگه نیاز ندارید به سئو وبسایتتون برسید و یا برای اینستاگرامتون محتوا بیابید. شما فقط به کسب و کارتون فکر کنید و سعی کنید از خوب به عالی باشید.

چرا ما

هزینه‎ها

میزان سرمایه گزاری شما


شاید بنظر برسد که ممکنه هزینه شما افزایش پیدا کنه، اما اینطور نیست. مثالی که برای شما قابل لمس است استفاده از هاست های اشتراکی است. ده‎ها وب سایت فقط بر روی یک سرور قرار دارد. میزان راندمان و کارایی کاهش پیدا نکرده اما هزینه پرداختی کاملا اقتصادی است. یعنی شما به میزان نیاز پیشرفت کسب و کارتان سرمایه گذاری میکنید. درست است، این یک سرمایه گزاری بلند مدت است نه یک هزینه.

طراحی سایت با مدیریت شبکه های اجتماعی؟ یا فقط تولید اپلیکیشن موبایل؟ ما کنار شما هستیم برای عالی تر شدن کسب و کارتون…

فعالیت ما

انواع خدمات ملی‎سافت


یک تیم با بهترین ها برای افزایش سود در کسب و کارتان بدون نیاز به دانش فنی و تمرکز روی کسب و کار خودتان. ما شمارا از درگیری‎های فضای مجازی آسوده خاطر می‎کنیم تا تمرکز روی کسب و کارتان داشته باشید.

طراحی وب سایت

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها است. در طراحی وب سایت باید به تمام فعالیت کسب و کار توجه کرد. زمانی وب سایت دارای طراحی مناسب است که نتیجه مناسبی داشته باشد. در طراحی سایت باید به رنگ بندی وب سایت، پلن کسب و کار و مشتریان هدف توجه نمود.

انواع خدمات ملی‎سافتتوسعه اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن برای اندروید و آیفون یکی از مزیت‎های رقابتی است. اثر ماندگار شما در بین مشتریان باعث کاهش هزینه تبلیغات و اطلاع رسانی محصولات و در نتیجه ی فروش بیشتر است. همه روزه به مصرف کنندگان تلفن همراه اضافه می‎شود. آیا تا به حال به این فکر کرده‎اید سهم شما از این بازار چقدر است. توسعه اپلیکیشن تلفن همراه، یکی از خدمات ما که همراستا با طراحی وب سایت است.

انواع خدمات ملی‎سافتسئو و بهینه سازی وب‎سایت

گوگل رتبه یک در کشور ما را دارد. ما حتی برای کوچکترین سوال‌هایمان به موتور جستجو گوگل سر میزنیم. بهتر است تا هر چه سریعتر خود را به صفحه اول گوگل برسانید. اینکه در رتبه اول گوگل و رتبه اول لینک موتور جستجو گوگل باشید، یعنی هر روز هزاران نفر وارد کسب و کارتان می‎شود. تیم متخصص ملی سافت، با داشتن رزومه قابل ارائه، همراه شماست تا سکوی یک گوگل باشید.

انواع خدمات ملی‎سافتمدیریت شبکه‎های اجتماعی

حضور در شبکه‎های اجتماعی از اساسی ترین راه‎های برند سازی دیجیتال است. اما مدیریت آن نیاز به دانش برای تولید محتوای مناسب برای نگهداشتن مشتری است. از طرفی تولید محتوا، آنالیز محتوا و روند فعالیت کاربر بر روی محتوا بسیار وقتگیر است. تیم استراتژیست محتوای ملی سافت راهکار مناسبی است تا وبلاگ و شبکه‎های اجتماعی کسب و کار شمارا به طور منظم و حساب شده بروز نگه دارد. بروز بودن یعنی حضور پویا و داشتن حضوری پویا یعنی فروش بیشتر.

انواع خدمات ملی‎سافت

ما در کنار شما به کسب و کارتان روح تازه‎ای می‎بخشیم

هر آن چیز که شما در فضای مجازی برای بهتر دیده شدن، بروز بودن نیاز داشته باشید، با قیمت باورنکردنی میتوانید از ما بخواهید. آن چیزی که برای ما مهم است حال خوب شما از کسب و کارتان و ایجاد مشتریان وفادار بیشتر برای شما است


02146015034

مشاهده فعالیت ما