درباره ما

ما یک تیم هستیم تا شمارا به سطح عالی از بازاریابی دیجیتال برسانیم

یکی از نیاز اصلی هر کسب و کار حضور مستمر در بازار است. اما این حضور می تواند بسیار پر هزینه باشد. تیم ملی سافت متشکل شده از قویترین افراد و خبره ترین اشخاص در دنیای تجارت الکترونیک. ما با استفاده از هوش فردی و تفکر جمعی به کسب و کار شما روح تازه ایی می‎بخشیم.

ما برای کسب و کار شما از طراحی تا اجرا ، نگهداری و پشتیبانی و خدمات بروزرسانی در کنار شما خواهیم ماند. ما کسب و کار شما را هر روز مطالعه میکنیم ، و تلاش میکنیم تا عملکرد شما در فضای مجازی بهبود بیابد.

نویسنده، در ملی سافت حکم امپراطور را دارد. محتوای تولید شده توسط ما منحصر به کسب و کار شما، و بازار هدف شما است. این محتوا با بهترین نویسندگانی که در تجارت الکترونیک آموزش دیده اند بهره میگیرد. استفاده از محتوا منحصر به کسب و کار شما باعث ایجاد ترافیک بیشتر و هر چه محتوای تازه تری در وب سایت وجود داشته باشد، مشتری وفادارتری خواهید داشت.

اما تمام اینها با شبکه اجتماعی به مرتبه بالاتری میرسد. اینکه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی چه رویکردی دارد. چه هدفی دارد و چه مطلبی را منتشر میکند. شبکه های اجتماعی برای کسب و کار جای ارتباط صمیمانه با مشتریان است. تیم پشتیبان ملی سافت همیشه در دسترس مشتریان شما است. این کار باعث افزایش اعتماد در بین مشتریانتان خواهد شد.

399+

مشتری راضی

9+

سال تخصص

99+

پروژه

آمارهای ما

تیم

افراد ملی سافت


در کنار هم کسب و کارتان را بهبود می‎بخشیم

مهدی روستا
مهدی روستا مدیرعالم

سلام، من مهدی روستا هستم. امیدوارم بتونم برای کسب و کار شما بهترین باشم.

سالار اسدی
سالار اسدی برنامه نویس

من با استفاده از جدیدترین متدهای برنامه نویسی کد میزنم تا کسب و کار شما بدون مشکل به کارش ادامه دهد

پردیس طیبی
پردیس طیبی تولید محتوا

همیشه دنبال یک راه حل برای متقاعد کردن مشتریروی وب سایت هستم که مطالب ما بهریتن کیفیت را داره.

تماس با مادر هر ساعت از شبانه روز و هر مکانی که باشید مامشتاقانه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم02146015034