طراحی سایت

چرا طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب

01

اصول در طراحی سایت

در طراحی سایت ما به جنبه های ظاهری توجه ویژه ای می کنیم. شما به عنوان کارفرما برای کسب و کار خود نیاز به تیمی دارید تا در بازار شما را راهنمایی کنند. تیم ملی سافت با مطالعه در سطح بازار و تحقیق درباره نیازهای اولیه شما عزیزان، دست به طراحی سایت می زند. این طراحی شامل استایل بندی صفحات، پیکر بندی هر قطعه از صفحه و تشکیل المان های نهایی طراحی سایت است. در طراحی سایت یکی از مهمترین مواردی که تیم ملی سافت به آن اهمیت می دهد، بازخورد مشتری در بستر وب سایت می باشد. این مسیر پشتیبانی برای شما بسیار حیاتی است.

اصول در طراحی سایت

02

طراحی بر اساس رفتار مشتری

چرا که ما با رویکرد مشتری مداری در وب سایت طراحی شده توسط ملی سافت، نقطه نظرات را دریافت کرده ایم و دست به تغییرات کلی و جزئی میزنیم. این تغییرات برای جلب اعتماد بیشتر مشتری و از طرفی فروش بیشتر شما (کارفرما) است. از تغییرات در صفحه اصلی سایت، ما به درک کاملی از بازار هدف شما میرسیم. طراحی سایت برای کسب و کار شما کاری زمان بر است زیرا بسیاری از المانهای سایت نسبت به هر کسب و کار ،متفاوت و در طراحی بسیار حساس است. به عنوان مثال، طراحی سایت همانند ویترین یک مغازه می باشد و مغازه دار با توجه به تجربه چند ساله خود و بازخوردهای مختلف در این چند ساله ویترین خود را طراحی میکند. اما تیم ملی سافت با مطالعه بازار و بازخوردهای آنلاین، تجربه چند ساله را به حداقل رسانده است.

طراحی بر اساس رفتار مشتری

03

برنامه نویسی وب سایت

توسعه برنامه نویسی وب یا برنامه نویسی وب سایت قابلیت وب سایت را بر اساس الزامات شما فراهم می کند. به این معنا که کاملا زیر ساختی است و شما فقط کدهای نوشته شده برای آن را مشاهده میکنید. در این قسمت شما زیر ساخت وب سایت را فقط به صورت یک خروجی می بینید. در برنامه نویسی تحت وب ما با دریافت نیازهای اولیه شما و میزان استفاده از منابع زیر ساختی دست به کد زدن میزنیم. توسعه وبسایت و برنامه نویسی آن از ایجاد صفحات متنی ساده به برنامه های پیچیده مبتنی بر وب مانند برنامه های کاربردی شبکه های اجتماعی و برنامه های کاربردی تجارت الکترونیکی دارای تنوع می باشد. به بیان ساده تر، هنگامی که شما برای یک مقاله میخواهید نظری ثبت کنید، دکمه ثبت نظر دارای کد برنامه نویسی شده است که متن شما را دریافت می کند آنرا داخل پایگاه داده ذخیره میکند و در زیر همان مقاله از پایگاه داده به نمایش میگذارد. تمام این فعالیت توسط کدی از کدهای برنامه نویسی شده فراخوانی می‎شود.

برنامه نویسی وب سایت

با کمترین هزینه، بیشترین بهره برداری را کنید

دسته بندی طراحی سایت

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارها


در طراحی سایت تمرکز ما بیشتر بر مشتری هدف کسب و کار شما است. زیرا با توجه به نیاز مشتری شما، باید وب سایت را طراحی و تولید کرد. در زیر به چند کسب و کار و تفاوت در طراحی سایت آنها اشاره کرده ایم.

طراحی وب سایت ارزران

وب سایت پایه به سایتی گفته می شود که نیاز اولیه کاربر را بدون در نظر گرفتن هدف خاصی رفع کند. این سایت‎ها به منظور ایجاد آشنایی با بستر اینترنت می باشد که با درج کردن مطالب برای سایت، قراردادن تصویر مناسب و ایجاد لینک‎های منظم به کار خود ادامه میدهد.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت شرکتی

در بستر اینترنت میلیون ها وب سایت شرکتی وجود دارد. ما با در نظر گرفتن کسب و کار شما و مطالعه بازار هدف شما، دست به طراحی می زنیم. چرا که هر کسب و کار بازار هدف و مشتریان هدف خاصی دارد. ما با تعامل قراردادن بازار هدف شما در زیر ساخت ملی سافت، رابط کاربری مفیدی را طراحی می کنیم.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت فروشگاهی

توسعه وب سایت فروشگاهی پیچیدگی های خاص خود را دارد، بسیاری از جنبه های هدف گرفته شده را نسبت به مشتری نهایی باید در نظر گرفت. یک سایت تجارت الکترونیک چالش های خاص خودش را دارد. برای طراحی وب سایت فروشگاهی باید شرایط اولیه یک وب سایت برقرار شده باشد.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی در دنیای امروزه فناوری هر چند ماه یکباره تغییر می کند. شرکت ها و سازمانها در حال حاضر، سندها و رسیدهایی که قبلا به صورت دستی انجام میگرفته است را، امروزه از طریق نرم‌افزار انجام میدهند. در صورتی که شما یک آژانس مسافرتی هستید، به یک وب سایت آژانس مسافرتی خوب و قابل اعتماد نیاز دارید.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت پزشکی

در کسب و کار پزشکی اگر فعالیت می کنید به این امر واقف هستید که بیماران حوصله کمی دارند. آنها دوست دارند زودتر ویزیت شوند و به راحتی با پزشک خود ملاقات داشته باشند. طراحی سایت پزشکی برای آن دسته از پزشکان عزیزی است که قصد دارند فعالیت خود را منظم تر و اصولی تر بر مبنای مدیریت منابع انسانی انجام دهند.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت هتل

سیستم مدیریت هتل شامل مدیریت تمامی موارد مربوط به صنعت هتلداری می باشد. به عنوان یک حوزه مورد مطالعاتی ملی سافت، شامل تمامی موارد به طور مثال تکنیکی برای جنبه های مدیریت کسب و کار هتلداری، بازاریابی، نگهداری، حسابداری، تعمیر و نگهداری، مدیریت منابع غذایی، پذیرایی و منابع انسانی می باشد.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت معماری

وب سایت طراحی داخلی ( آرشیتکت ) و دکوراسیون یک راه برای بیان شیوه فعالیت این صنعت است. شرکت های معماری با تماس تلفنی که با مشتری یا به صورت حضوری دارند می توانند مشتری را جذب کنند. اما ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و امروزه بیشتر تعاملات از طریق اینترنت انجام می شود.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت کار آزاد

به عنوان یک آزاد کار در سطح اینترنت و فضای مجازی، وب سایت شما یکی از کارامد ترین کانال های بازاریابی شما در این عرصه می باشد. اینگونه باید فکر کنید که وب سایت کار آزاد شما باید دارای بهترین ظاهر و عملکرد مناسب در حیطه کسب و کار شما جهت جذب مشتری باشد.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت همایش و نمایشگاه

اگر عضو سازمان یا یکی از تصمیم گیرنده های همایش‌های اجرایی هستید بهتر است بدانید که اجرای همایش نیاز به هزینه تبلیغات محیطی بسیار بالایی دارد. از بیلبورد های سطح شهر تا تبلیغات رادیو و تلویزیونی. این تبلیغات برای عامه مردم است و شاید بتوان به جرات گفت که این تبلیغات برای نیم بیشتری از مردم عام مناسب نیست.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت سرگرمی

در وب سایت سرگرمی رابط کاربری مناسب در سایت سرگرمی حرف اول را خواهد زد. در وب سایت سرگرمی که تیم متخصص ملی سافت آن را طراحی می کند، نسبت به بازار هدف شما، طراحی و تولید خواهد شد. در سایت های سرگرمی می توان به طراحی سایت موزیک و فیلم و بازی آنلاین اشاره کرد.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت پورتال

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین وبسایت و پرتال در چیست؟ عموما وب سایت‎ها دارای ترافیک بالایست به این صورت که به تمامی کاربران این اجازه را می دهد که از تمامی منابع آن استفاده کند. در حالی که پورتال های تحت وب برای یک گروه خاصی ساخته شده است.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت آموزشی

اگر شما به قلمرو آموزش الکترونیک تازه وارد شده اید و یا در حال یادگیری آموزش آنلاین هستید، احتمالا کمی درباره سیستم های مدیریت یادگیری شنیده اید. در درجه اول این واقعیت وجود دارد که یکی از ابزارهای مهم یادگیری، آموزش الکترونیکی است که بر اساس آن تمام دوره ها آنلاین و آموزش ها به صورت یک ماژول ساخته می شوند. اما مزایای واقعی استفاده از LMS چیست؟

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارهاطراحی وب سایت شخصی

شما باید با تیم ملی سافت مشاوره بگیرید که وب سایت شخصی در چه زمینه ایی می خواهید داشته باشید؟ در کسب و کار شخصی وب سایت شرکتی بهتر جواب می دهد این کسب و کار ها با اسم شرکت فروش بهتری دارند، زیرا قابل اعتماد اند.

تفاوت طراحی وبسایت نسبت به کسب و کارها
امکانات

امکانات اولیه در طراحی سایت


خدمات طراحی سایت شامل موارد بسیاری است. این موارد در طراحی سایت اینترنتی بسیار مهم است. از این رو در قیمت طراحی سایت بسیار تاثیر میگذارد. ملی سافت ارائه دهنده طراحی سایت تخصصی.

امکانات اولیه در طراحی سایت
واکنشگرا

در تمامی سبک های طراحی وب سایت ریسپانسیو یا واکنشگرایی سایات رعایت شده است.

مدیریت آسان

با استفاده از پنل مدیریت اختصاصی و فارسی به راحتی میتوانید تغییرات بزرگی را در طراحی سایت ایجاد کنید.

ماژولار بودن

تمامی امکانات در طراحی سایت موجود است و شما نسبت به نیاز خود آن را استفاده میکنید.

آخرین متد کدنویسی

با استفاده از آخرین متد کد نویسی از بروز هرگونه مشکل در دراز مدت جلوگیری می‎کند.

آموزش

در هر زمان و در هر مکان که باشید تیم خدمات پس از فروش ملی سافت آماده آموزش و رفع مشکلات شما است.

بروزرسانی

دیگر نگران امنیت و آپ بودن وب سایت نباشید، چرا که سیستم های ملی سافت به صورت اتوماتیک بروزرسانی می‎شود.

نمونه کارها

نمونه طراحی سایت

مشتریان زیادی را طی آین چند ساله مدیریت کردیم. از طراحی سایت تا مدیریت شبکه های اجتماعی و ساخت و تولید اپلیکیشن های تخصصی. تمام خدمات ما شامل یک پکیج با قیمت مناسب ارائه شده است. هم چنین از طریق لین زیر میتوانید نمونه کار طراحی سایت را مشاهده کنید.


نمونه کارها

هم اکنون وب سایت خود را طراحی کنید و به کسب و کارتان رونق ببخشید

آرا