درباره ما

_

ما
که
هستیم؟

یکی از نیاز اصلی هر کسب و کاری حضور مستمر در بازار است. اما این حضور می تواند بسیار پر هزینه باشد. تیم ملی سافت متشکل شده از قویترین افراد و خبره ترین اشخاص در دنیای تجارت الکترونیک. ما با استفاده از هوش فردی و تفکر جمعی به کسب و کار شما روح تازه ایی میبخشیو.

ما برای کسب و کار شما از طراحی تا اجرا ، نگهداری و پشتیبانی و خدمات بروزرسانی در کنار شما خواهیم ماند. ما کسب و کار شما را هر روز مطالعه میکنیم ، و تلاش میکنیم تا عملکرد شما در فضای مجازی بهبود بیابد.

نویسنده، در ملی سافت حکم امپراطور را دارد. محتوای تولید شده توسط ما منحصر به کسب و کار شما، و بازار هدف شما است. این محتوا با بهترین نویسندگانی که در تجارت الکترونیک آموزش دیده اند بهره میگیرد. استفاده از محتوا منحصر به کسب و کار شما باعث ایجاد ترافیک بیشتر و هر چه محتوای تازه تری در وب سایت وجود داشته باشد، مشتری وفادارتری خواهید داشت.

اما تمام اینها با شبکه اجتماعی به مرتبه بالاتری میرسد. اینکه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی چه رویکردی دارد. چه هدفی دارد و چه مطلبی را منتشر میکند. شبکه های اجتماعی برای کسب و کار جای ارتباط صمیمانه با مشتریان است. تیم پشتیبان ملی سافت همیشه در دسترس مشتریان شما است. این کار باعث افزایش اعتماد در بین مشتریانتان خواهد شد.

_

آمارهای
ما

399+مشتری راضی
12+سال تجربه
185+پروژه

هدف ما

_

افزایش حضور مستمر کسب و کارها در فضای مجازی برای ارائه هر چه بهتر خدمات/محصولات بدون نیاز به دانش و تجربه

_

خانواده
ملی‎سافت

مهدی روستا

بنیان گذار

امیر لطفی

وبمستر

امین حقیقی

توسعه دهنده وب

آزاده شریفی

طراح ارشد

آوا افشار

آنالیز و محتوا

پردیس طیبی

آنالیز و محتوا

مشتریان ما

_