ساخت اپلیکیشن اندروید < Android >

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید

قیمت ساخت طراحی نرم افزار موبایل اندروید

همانطور که در یک مقاله منتشر شده در Fliplet.com با عنوان “ده شرکت اقتصادی که ممکن است شما را متعجب کنند" تا سال ۲۰۱۵ کاربران تلفن همراه ۱٫۳ میلیارد دلار در سراسر جهان هزینه خرید اپلیکشن یا پرداخت درون برنامه ای کرده بودند. علاوه بر این، به عنوان یک بررسی دقیقتر توسط CIONET در سال ۲۰۱۳، اپل از مرز ۶۵% سهم بازار سیستم عامل های موجود مورد استفاده به پایین آمد و اندروید جایگاه آن را به خود اختصاص داد. ما برای شما مزایای استفاده از نرم افزار Android  برای توسعه کسب و کار را شرح می دهیم.

آندروید یک پلت فرم منبع باز است و کیت توسعه نرم افزار (SDK) به طور رایگان برای توسعه دهندگان در دسترس است. علاوه بر این، داشتن پلت فرم مبتنی بر جاوا اسکریپت، کار را برای دیگر برنامه نویسان آسان کرده است. سه مرحله توسعه در Android وجود دارد.

  • توسعه نرم افزار
  • تست برنامه
  • ارسال به فروشگاه و مارکت ها

علاوه بر این، با طراحی المان ها، توسعه دهندگان برنامه Android می توانند اجزا پیچیده را با هزینه ای کم و بهترین بهره وری بسازند.

  • راحتی در تغییرات

زبان برنامه نویسی پایه اندروید جاوا است و این زبان در پلتفرم مخصوص اندروید بسیار منعطف می باشد. کسب و کار شما در هر بازه  زمانی نسبت به بازار دارای تغییراتی است. این تغییرات برای مشتری باید قابل لمس باشد. ملموس بودن تغییرات کسب و کار شما برای مشتری، زنده بودن را نشان می دهد. این تغییرات باید به سرعت در کلیه پلتفرم ها نمایان شوند. اپلیکیشن اندروید بدلیل استفاده کردن از المان های آماده توسط برنامه نویس، بروزرسانی آن بسیار ساده بوده و این بروزرسانی به گونه‌ای است که مشتری بعد از نصب مجدد اپلیکیشن اندروید، بدون هیچ سردرگمی از نرم افزار استفاده می کند.

  • امنیت بالا در نرم افزار

گوگل در سال ۲۰۱۲  پلتفرمی امنیتی برای اندروید ارائه داد. این تغییرات شامل نوع آدرس دهی در کد نویسی است و باعث می شود که برای بدافزار قرار دادن ساختار داده ها برای اجرای کد های مخرب بسیار دشوار باشد. علاوه بر این، یک سیستم خودکار، اعلان دوره ای را به کاربران برای رمزگشایی دستگاه های خود می دهد. برای توزیع، برنامه های اندروید را می توان از طریق کانال های بازاریابی مختلف به بازار عرضه کرد و به راحتی در فروشگاه های اندرویدی در دسترس عموم کاربران قرار می‌گیرد.