همکاری در فروش

افزایش فروش با سیستم همکاری در فروش
افزایش فروش با سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش و مزیت های آن

سیستم همکاری در فروش چیست و چه تاثیری بر کسب و کار دارد

مقالات بسیاری در خصوص معرفی بازاریابی همکاری در فروش ارائه شده است. اما شاید  درک اینکه این نوع بازاریابی در سطح دیجیتال چه تاثیری در روند رشد کسب و کار دارد کمی سخت باشد. ما همه روزه برای دستیابی به هدف یا تارگت فروش تلاش می کنیم. اما تلاش کردن نیمی از فعالیت و نیم دیگر آن آشنا بودن به سبک نوین فروش در سطح اینترنت خواهد بود. ندانستن سبک های جدید از فروش همانند قصابی است که با چاقوی کند خود گوشتی را تکه تکه کند، زحمت زیاد و صرف زمان زیاد ولی حاصل نتیجه کم !

اکنون این سوال مطرح است که دقیقا سیستم همکاری در فروش چیست؟

این سیستم به زبان ساده “پرداخت کمیسیون به فروشنده یا سازمان همکار" است.

روند فعالیت سیستم همکاری در فروش معمولا شامل چهار جهت است:

  • وب سایت وابسته
  • شبکه وابسته
  • تبلیغ کننده
  • خریدار
افزایش سطح فروش با سیستم همکاری در فروش
افزایش سطح فروش با سیستم همکاری در فروش
  • زیر ساخت وب

فروشنده همکار دارای یک وب سایت است. به طور جدی، ساختن یک وب سایت مناسب برای این کار پیچیده نیست. به این صورت که دسترسی های مجاز را از سایت شما تهیه میکند و در بستر وب سایت خود به نمایش می گذارد. با این حالت، فروشنده همکار شما از طریق لینک معرفی شما، دست به تبلیغ کالا میزند. این تبلیغ برای فروشنده همکار بسیار سود آور است زیرا مشتری پس از خرید آن کالا در همان لحظه کمیسیونش پرداخت می شود. همچنین فروشنده همکار، هیچ دخالتی در امور مشتری مداری ندارد.

ارتقای سطح کیفی مشتری با سیستم همکاری در فروش
ارتقای سطح کیفی مشتری با سیستم همکاری در فروش
  • تبلیغ کننده

تبلیغ کننده می تواند هر کسب و کار باشد که محصول یا سرویس آنلاین را به فروش می رساند. از این سیستم ها می توان به شیکسون اشاره کرد. این شرکت در صنعت مد و پوشاک فعالیت می کند. در قسمتی از سایت میتوان بعنوان همکاری در فروش عضو شد و دسترسی های لازم را برای فروش کالاها دریافت کرد. همچنین شرکت های بیمه اتومبیل نیز به این صورت فعالیت می کنند.