تبلیغات ایمیلی

ارسال تبلیغات از طریق ایمیل
بازاریابی ایمیل

تبلیغات ایمیل و تاثیرات آن در بازاریابی دیجیتال

تبلیغات ایمیل انبوه ارسال ایمیل و بازاریابی ایمیلی

نام تجاری تجارت الکترونیک شما باید بهترین کمپین های بازاریابی ایمیل را داشته باشد، این یک واقعیت است. بزرگان عرصه تجارت الکترونیک می گویند که بازاریابی ایمیلی یک سلاح مخفی است. بنابراین اصل اول داشتن یک پست الکترونیکی برای نگه داشتن ایمیل های مشتریان فعلی است.

در تکنیک بازاریابی ایمیل (ایمیل مارکتینگ) باید با حداقل ها شروع به کار کرد. ثبت نام اولین مشتری در صندوق پستی ایمیل شما به این معنی نیست که کار را درست انجام دادید. باید هدف داشته باشید و برای رسیدن به اولین ۵۰۰ نفر از صندوق پستی هدف و راه تعریف کرد. اگر در مدت زمان مشخص به این سقف دست پیدا کردید، یعنی مسیر خود را درست رفته اید.

با استناد به گزارشات VentureBeat ، بازاریابی ایمیل یکی از بلند مدت ترین نوع بازاریابی می باشد. این نوع بازاریابی از سطح کیفی بالایی برخوردار است. چرا که به گونه ای رفتار می کند که در صندوق پستی مشتری همواره حضور دارد. حضور در صندوق پستی مشتری یک اثر دائمی از شما است. این اثر برای حفظ جایگاه فعلی کسب و کار بسیار مفید می باشد.

ارسال مستقیم ایمیل
ارسال مستقیم ایمیل
  • بهترین مسیر برای رسیدن به تلفن همراه مشتری

یکی از دلایلی که بازاریابی ایمیل برای صاحبان کسب و کار ارزشمند است این است که راه آسان برای اتصال به مصرف کنندگان در تلفن همراه بدون سرمایه گذاری در فناوری یا نرم افزار جدید است. طبق گزارش ماه آوریل از مرکز تحقیقاتی Pew ایالات متحده آمریکا، ۶۲ درصد  از صاحبان تلفن همراه در جهان به ایمیل شخصی از تلفن های خود دسترسی پیدا می کنند. ما با استناد به آمارهای رسمی به این نتیجه رسیدیم که ۴۰ درصد افراد در ایران به اینصورت عمل میکنند. بازاریابی ایمیل همچنین با دستگاه های تلفن همراه نیز کار می کند. در ماه ژوئیه Forrester Research یک مطالعه انجام داد که ۴۲ درصد از ایمیل های خرده فروشی ها توسط مصرف کنندگان بر روی گوشی های هوشمند خود باز شد و ۱۷ درصد از آنها در تبلت ها باز شد. این بدان معنی است که تقریبا سه پیام از هر پنج پیام بازاریابی ایمیل به عنوان پیام بازاریابی تلفن همراه ارائه می شود.

ارتباط مستقیم با ایمیل
CRM از طریق ایمیل
  • راحتی در دسته بندی نیازهای مشتری

هرچه بیشتر به عرصه دیجیتال نزدیک شویم، شخصی سازی بیشتر برای مصرف کنندگان مهم است. مصرف کنندگان دیجیتال به جای استفاده از تبلیغات برای محصولات مشابه نسبت به سایر افراد، بازاریابی را شخصی تر می کنند و به نیازها و ترجیحاتشان متصل می شوند. بر اساس گزارش Jill LeMaire Redo ، معاون رئیس استراتژی دیجیتال و بینش در شرکت اپسیلون، شخصی سازی بیش از حد در بازاریابی دیجیتال تا سال ۲۰۲۰ اهمیت بیشتری خواهد داشت. با استفاده از ماژول ها، ادغام تلفن همراه و داده های جمع آوری شده از سیستم عامل های دیگر در کسب و کار می تواند به بهبود آن کمک کند. بازاریابی ایمیل باعث می شود شخصی سازی پیام ها و محتویاتی که به مشترکان ارائه می کنید را آسان کنید. با استفاده از داده هایی که از مشترکین و کاربران خود جمع آوری کرده اید، می توانید برای ارائه مطالب شخصی و مرتبط تر که خوانندگان شما بیشتر از آن لذت میبرند و در آن عمل میکنند، کار کرد. این می تواند میزان بازکردن ایمیل و نرخ کلیک بر کمپین ها و همچنین نرخ کلی تبلیغ شما را بهبود ببخشد.