تبلیغات فضای مجازی

تبلیغات در فضای مجازی
تبلیغات در فضای مجازی

تبلیغات در فضای مجازی

دنیای بازاریابی علاوه بر بازاریابی سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها و رادیویی به بازاریابی دیجیتال نیز نیاز زیادی پیدا شده است. این نیاز تاکید بر استفاده از مواردی مانند ارتباطات ایمیل، ردیابی وب، PPC و SEO را نشان داده است. بازاریابی دیجیتال به علت کارایی آن در جذب مشتریان و به وسیله ابزارهای دستیابی به آن، به سرعت در حال رشد است. اگر نمی دانید که مزایای بازاریابی دیجیتال چیست، ما در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

قابل پیگیری و منعطف
قابل پیگیری و منعطف
  • قابل ارزیابی و منعطف

هیچ راه موثری برای اندازه گیری فضای فیزیکی وجود ندارد، بسیاری از افراد به بیلبورد شما نگاه می کنند یا اینکه تعداد افرادی زیادی به بروشورهای چاپ شده شما نگاه می کنند. با بازاریابی دیجیتال، شما می توانید گزارش های جامع و قابل اطمینان را دریافت کنید که به شما نشان می دهد چه تعداد افرادی ایمیل خود را باز کرده یا روی یک لینک خاص کلیک کرده اند.

مصرف کنندگان امروز به دنبال یک محصول سفارشی تر و شخصی تر هستند که به سادگی با بازاریابی سنتی امکان پذیر نیست. بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که از منافع فردی و نظرات کاربران استفاده کنید. شخصی سازی می تواند بزرگترین دستاورد بازاریابی دیجیتال و آنلاین باشد.

افزایش مشتری هدف
افزایش مشتری هدف
  • افزایش مشتری هدف

از آنجایی که بازاریابی دیجیتالی در اینترنت انجام می شود، به مخاطبان بزرگ و جهانی دسترسی پیدا می کنید. در حالی که با بازاریابی سنتی، شما به طور معمول به یک منطقه جغرافیایی محدود می شوید. بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد به وسیله ابزارهای معین به مخاطبان بین المللی دسترسی پیدا کنید.

تبدیل یک کاربر به مشتری در اینترنت تنها در عرض چند کلیک است. به جای اینکه یک مشتری بخواهد از تلفن خود استفاده کند و یا توسط ماشین خود بچرخد و به یک مغازه رانده شود، می تواند از ایمیل شما به وب سایت شما برسد و یک خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شما را به راحتی از خانه خود در دسترس داشته باشد.