تولید محتوا و تاثیرات مثبت بر کسب و کار
تولید محتوا یکتا روش نوین برای افزایش بازدید و فروش
در حال حاضر شانس خوبی برای بازاریابی محتوا وجود دارد. این تاکتیک بازاریابی برای افزایش ورودی به سایت شما است که کمک می کند تا مشتریان با افکار و بازار شما آشنا شوند. تولید محتوای یکتا اعتماد مشتری را افزایش داده و باعث عدم ترک مشتری در مدت زمان کم از وب سایت شما خواهد شد. شاید شما هم همانند بیشتر مشتریان ما به این سوال برخورد کرده باشید که آیا بازاریابی دیجیتال در تولید محتوا قدرت لازم را برای کسب و کارتان دارد یا خیر؟

پاسخ مشخص است: بله.

بازاریابی محتوا یا تولید محتوا یکی از راهبردهای بازاریابی دیجیتالی مؤثر، عملی و مفید است که نام تجاری شما را برای دستیابی به مشتریان جدید و جذب مشتریان با پتانسیل بالا، بیشتر در معرض دید قرار خواهد داد. درادامه، ما به چند مورد از مزیت بازاریابی محتوا اشاره خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که چگونه این تاکتیک بازاریابی بازوی قدرتمندی خواهد داشت. این قدرت برای کسب و کار شما امری حیاتی‎ است. داشتن مشتریان جدید و وفاداری مشتریان فعلی، از هزینه های جاری شما کاسته و حاشیه سودی شما را بالاتر خواهد برد.

شاید یکی از بزرگترین مزایای بازاریابی محتوا این است که به شما کمک می کند تا شرکت‌تان در طول زمان کمتری به عرصه بازار وارد شود. مطالعات ملی سافت در این زمینه نشان می دهد که در شرکت هایی که محتوای بازاریابی سازگار ایجاد می کنند، نرخ تبدیل یک بنگاه اقتصادی قابل قبول، شش برابر بزرگتر از کسب و کارهایی است که تمرکز مناسبی به آن ندارند. بازاریابی محتوا اگر با یک چهارچوب مناسب بالا نرود، هزینه بسیاری را برای شما به بار خواهد آورد.

بازاریابی محتوا
کمک به پیشرفت کسب و کار
محتوای موثر
افزایش بار ترافیک وب سایت
انتشار پست های وب سایت که توسط تیم متخصص ملی سافت انجام میپذیرد، در طول زمان می تواند تاثیر مناسبی بر کسب و کار شما داشته باشد. در حقیقت، طبق گفته وبسایت مشاور اقتصادی و تجاری HubSpot، شرکت هایی که بیش از 16 پست یکتا در ماه منتشر می کنند، تقریبا افزایش رنک 3.5 برابری در وب سایت خود، نسبت به وب سایت هایی که 4 پست در ماه منتشر می کنند، مشاهده خواهند کرد. اگر مایل هستید که بار ترافیکی و افزایش رنکینگ گوگل وب سایت خود را افزایش دهید و مشتریان با کیفیتی برای خود جذب کنید، تیم ملی سافت با استفاده از این تکنیک با کمترین هزینه شما را همیشه به روز نگه می دارد.

بیایید با هم رو راست باشیم، مشتریان زیادی برای خدمات و محصولات شما وجود دارند، اما هنوز با نام تجاری شما آشنا نشده اند. با ارائه محتوایی که برای آن از قبل سناریو طراحی شده است، ما به مشتریان شما ارزش می‎دهیم. خریداران برای رفع نیاز خود، به بنگاهی مراجعه می کنند که به نیازهایشان ارزش گذاشته شود. با توجه به روند بازار، بهتر است تا وقت خود را به کسب و کارتان تمرکز دهید و ایجاد آگاهی و برندینگ از نام برندتان را برای افزایش فروش، به تیم ملی سافت واگذار کنید.

محتوای مفید
آگاهی از نام تجاری
محتوای هدفمند
آشنایی بیشتر مشتری با شما
ملی سافت قبل از هر اقدامی، برای کسب و کار شما سناریو طراحی می‎کند. یکی از فاکتورهای این سناریو شامل سطح آگاهی مشتری از نام تجاری و خدمات شما است. اما چالش اصلی اینجاست که چه نوع محتوایی برای تجارت شما مناسب است؟ تولید محتوا با رویکرد برند بوک شما ، به سازگارترین حالت خود طراحی می‎شود. در واقع نام برند شما، بعد از مدتی گویای نوع خدمات و رفع نیاز فعلی مشتری است.

ما با تولید محتوای محصولات و خدمات کسب و کار شما، به رفع نیاز مشتری می پردازیم. کسب و کار شما با تولید محتوا ی یکتا باعث جلب اعتماد مشتری می شود. به این دلیل که ما با سناریویی خاص کسب و کار شما را پیشرفت خواهیم داد و از این طریق به مشتریان هدف شما، آموزش و آگاهی محصولات و خدمات شما را ارائه می دهیم. به طور مثال برای یک مغازه دار صحبت تکمیلی در مورد محصول، همانند وارد شدن مشتری به بخش وبلاگ سایت است. با مطالعه محتوای تولید شده توسط ما، مشتری از آگاهی بیشتری نسبت به خرید محصولات و خدمات شما برخوردار خواهد شد.

هدف محتوا به
جلب اعتماد مشتری
محتوای ارزشمند
ایجاد اعتبار و اقتدار برند
ما با مشتریان کسب و کار شما در تعامل هستیم. چالش های مشتریان بازار هدف شما را شناسایی می کنیم و در جهت بالا بردن سطح آشنایی، به معرفی کالا یا خدمات شما می پردازیم. محتوای تولیدی توسط تیم ملی سافت، در مورد چالش های مشترک بین کاربران است. با ارائه محتوای با کیفیت، مراجعه کنندگان وب سایت شما می توانند هر چه شفاف تر از خدمات و کالاهای شما با خبر شوند. بعد از مدتی مشتریان فعلی با مطالعه محتوای شما، نسبت به نیازهای فعلی، به سطح بالاتری از آگاهی دست پیدا می کنند . یکی از اهداف تیم ملی سافت، ایجاد اعتبار برند شما در بازار می باشد. با محتوای ارزشمند، مشتریان فعلی آنها به مشتریان جدید ارائه میکنند(چون از آن بهره گرفتند و اعتمادشان جلب شده)، و مشتریان جدید با دریافت مطالب، در بالا رفتن سطح اعتبار شما بسیار موثر می باشد.

پرچم موفقیت خود را با اقتدار بالا ببرید. تا اینجا آشنا شدیم که تیم ملی سافت با ارائه سناریو مناسب مطالب مفید و ارزشمندی را برای کسب و کار شما تولید می‎کند. بعد از مدتی کاربران فعلی برای همیشه به وب سایت شما جهت رفع نیاز و آشنایی بیشتر مراجعه می کنند. از طرفی مشتریان جدیدی توسط آنان معرفی می شود. حال اینجاست که میگوییم محتوای ارزشمند، به شما اعتبار می دهد. اعتبار در بازار در کوتاه مدت شما را در راس قرار می دهد و به راحتی می توان گفت که پیشرو در کسب و کارتان قرار خواهید گرفت. مشتریان در حالت عادی به رهبر کسب و کاران نگاه می کنند تا با چالش های خود مبارزه کنند(زیرا اعتمادشان جلب شده). با محتوای باکیفیت تولید شده توسط تیم ملی سافت، به راحتی می توان پیشرو در صنعت قرار گرفت.

محتوای با کیفیت
پیشرو در صنعت کسب و کاری
محتوای قوی
تبدیل مشتری به خریدار
هر مصرف کننده قبل از خرید نهایی، مراحل را طی می کند. اولا، آنها باید نیاز خود را تشخیص دهند، پس آنها نیاز به شناسایی و ارزیابی محصولات شما دارند. و در نهایت، آنها بر اساس تحقیقات خود تصمیم خرید خواهند گرفت. با ارائه محتوایی که مصرف کنندگان را در طی هر مرحله از خرید راهنمایی میکند، می توانید آنها را به تصمیم گیری سریعتر در خرید نهایی کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *