محتوای متنی

تولید محتوای متنی و ایجاد مقاله برای سایت
تولید محتوای متنی و ایجاد مقاله برای سایت

تولید محتوا متنی و تاثیر آن بر افزایش بازدهی

تولید متن نوشتن پیام متنی

محتوای مفید باید در هسته بازاریابی شما باشد. بازاریابی سنتی در حال حاضر به کمترین حالت موثر خود رسیده است؛ به عنوان یک بازاریاب دیجیتال برای پیش بینی راه جدید باید بتوانیم متن‌هایی را با رویکرد بازاریابی متنی ایجاد کنیم.

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژی است که بر روی ایجاد و توزیع محتوای با ارزش، مرتبط و سازگار برای جذب و نگهداری یک مخاطب به طور مشخص تعریف شده و در نهایت به هدایت مشتری سودآور تمرکز می کند.به جای بولد کردن محصولات یا خدمات، محتوا و اطلاعات واقعا مرتبط و مفیدی را به  مشتریان شما ارائه می کنیم تا به آنها در حل مسائل خود کمک کنیم.

تحقیقات ما نشان می دهد که اکثریت وسیع از بازاریابان، از بازاریابی محتوا استفاده می کنند. در واقع، بازاریابی محتوا و تولید متن توسط بسیاری از سازمان های برجسته در جهان، از جمله P & G، مایکروسافت، سیستم های سیسکو و جان Deere استفاده می شود. همچنین توسط کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان توسعه داده شده و اجرا می شود. خوب این اطلاعات برای ما خیلی مهم بوده چرا که ثابت کنیم چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد.

ساخت سناریو در شناساندن کسب و کارتان
  • محتوا وابسته به زمان نیست

به عقب برمی گردیم و تعریف بازاریابی محتوا را یکبار دیگر با هم مطالعه می‌کنیم، اما این بار کلمه مرتبط و ارزشمند را حذف کنید. این تفاوت بین بازاریابی محتوا و دیگر زباله های اطلاعاتی است که از شرکت هایی که سعی در فروش آن به شما دارند ارائه میشود. مشتریان ما، اطلاعات خود را به طور مداوم به ما می دهند. این اطلاعات خیلی مرتبط و ارزشمند نیست (می توانید هرزنامه را بگویید ) این چیزی است که باعث بازاریابی محتوا در محیط امروز هزاران پیام بازاریابی در هر فرد در روز می شود. به طور کلی هر اطلاعاتی که به دست می‌رسد را نمیتوان به عنوان یک متن محتوایی برای جذب مشتری استفاده کرد. ما اطلاعات اولیه را از مشتریان خود می‌گیریم و برای نمایش کسب و کارشان تحقیق می‌کنیم. بعد از تحقیق، شروع به تولید محتوا می‌کنیم.

ایجاد متن در بازار هدف کسب و کار
ایجاد متن در بازار هدف کسب و کار
  • ارزش گزاری، حرف اول است

آیا این راز است؟ این واقعا یک راز نیست. ما در مورد این موضوع در این مقاله صحبت کرده ایم. اگر چه هنگامی که شما به برخی از شرکت های بازاریابی نگاه می کنید، تعجب می کنید که دقیقا هدفشان در امر بازاریابی چیست. ما تبلیغات را هنگامی که مقدار محتوا کمی دارد را به نمایش نمیگذاریم. بسیاری از محتوا، تبلیغات هستند. بعنوان مثال ما خودمان را جای یک مشتری برای یک محصول می‌گذاریم تا ببینیم متن تولید شده چقدر برای مشتری جذاب است. این کار باعث افزایش سطح کیفی مشتری نسبت به اطلاعات اولیه محصول یا خدمات شما می‌شود. با افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، فروش شما نیز افزایش می‌یابد.