ساخت و تولید ویدیو تبلیغاتی

ساخت و تولید ویدیو تبلیغاتی
ساخت و تولید ویدیو تبلیغاتی

بازاریابی ویدیویی و تاثیر آن بر کسب و کار

تولید ویدیو ساخت ویدیو تاثیر تبلیغات ویدیویی

بازاریابی محتوا ویدیو چیست؟
بر اساس گزارش Robyn Short، مدیر تولید محتوای شرکت Firozen، “بازاریابی محتوا ایجاد و توزیع آنلاین مطالب آموزشی و آموزنده است که به عنوان وسیله ای برای تبدیل اطلاعات جستجوگرهای آنلاین به کاربران و تبدیل کاربران به خریداران تکرار شده است."

بازاریابی محتوا ویدیو فرآیند ایجاد محتوای مناسب و منحصر به فرد است که برای تغییر رفتار مخاطبان هدف خود در طول زمان طراحی شده است. این یک پروسه زمانی نیست بلکه یک تلاش هماهنگ و مستمر و طولانی است. بازاریابی محتوا ویدیو شامل کانال های متعدد، از جمله وب، ایمیل، شبکه های اجتماعی و ویدیویی است.

ویدیو یکی از ابزارهای قدرتمند توزیع پیام شما است. در بدو ورود به دنیای بازاریابی دیجیتال، ویدئو کارآمد و موثر شد. یوتیوب و آپارات بستری برای توزیع پیام های ویدئویی شما است، اما اینها نیز یک شبکه اجتماعی هستند، به این معنی که محتوای شما در یوتیوب و آپارات به راحتی در شبکه های اجتماعی متعدد به اشتراک گذاشته می شود.

ارتباط مستقیم با مشتری از طریق ویدیو
ارتباط مستقیم با مشتری از طریق ویدیو
  • آنالیز ویدیو و دریافت اطلاعات با بازخوردها

به عبارت ساده تر، در تعامل بیشتر (نمایش ها، اشتراک ها، نظرات، و غیره) فیلم های شما از طریق موتورهای جستجو رصد می شوند، سپس بالاترین رتبه را در نتایج موتور جستجو خواهند گرفت. این داده ها را می توان به راحتی در یوتیوب و آپارات به روش های مختلف تحلیل کرد.

یوتیوب و آپارات تعداد بازدیدها در هر ویدیوی داده شده، منابع ترافیک برای هر ویدیو، جمعیت شناسی مخاطب ویدیو و اشتراک اجتماعی را می سنجند.

مشاهده تعداد
چند بار ویدیو شما در سراسر وب مشاهده شده است؟ این تعداد برای نمای کلی برای ویدیوی شما حساب می شود، بنابراین حتی اگر این محتوا در وب سایت دیگری جاسازی شده باشد،  YouTube و آپارات همچنان مشاهدات هر ویدیوی را دنبال می کند.
منبع ترافیک
چطور ویدیوهای شما پیدا می شود؟ مانند آپارات و Google Analytics، YouTube به شما اجازه می دهد تا منابع ترافیکی را برای هر ویدیو مشاهده کنید. این برای تعیین اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی برای هدایت ترافیک کار نمی کند مهم است.
جمعیت شناسی
سن، جنسیت و مکان جغرافیایی یک مخاطب بخش مهمی از اطلاعات را به هر بخش بازاریابی می دهد. چه کسی محتوای شما را میگیرد؟ آیا شما نیاز به تنظیم محتوا برای رسیدن به مخاطبان هدف خود دارید؟
سهم از شبکه های اجتماعی
چند بار و در چه شبکه هایی محتوای شما به اشتراک گذاشته شده است؟

افزایش نرخ مشتری با تولید ویدیو
افزایش نرخ مشتری با تولید ویدیو
  • یک ویدئو جذاب برای کسب و کار

دلیل این که ویدیو بسیار قدرتمند است در دو بخش خلاصه میشود. اول آنکه به شما اجازه می دهد داستان را به سرعت بگویید و به طریقی که مصرف کنندگان با آموزش دیدن جذب محصول و خدمات شما بشوند.

دوم، به شما توانایی اتصال به احساسات بیننده را می دهد، که به کاربران کمک می کند تا مارک تجاری خود را با روش معنی دار در ذهن مخاطب ثبت کنید. شما می توانید ویدیوها را با قصد خاصی ایجاد کنید، مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید و واکنش های خاصی را در عرض چند ثانیه بوجود آورید. توجه داشته باشید که ویدیو از طریق چشمان دیده و درک میشود و چشمان انسان رابطه مستقیمی با قلب و مغز دارد پس هر طور که مایل باشید میتوانید تاثیر بگذارید و فیدبک دریافت کنید.