امنیت سایت

امنیت سایت
امنیت سایت

امنیت سایت و اپلیکیشن در دیجیتال مارکتینگ

کمپین بازاریابی دیجیتال مناسب، نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان و تلاش شما دارد. برای دستیابی به موفقیت، ما تحقیقات بازار را انجام می‌دهیم، مخاطبان کسب و کار شما را شناسایی می‌کنیم، محتوا مناسب را طراحی می‌کنیم، پس از آن مشتری شمارا نزدیک به چشم اندازتان می‌کنیم.

امنیت وب سایت راهکار مناسب برای حفظ مشتری

ایجاد یک استراتژی خوب برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. با این حال، شما نیز باید درباره امنیت سایت تان فکر کنید. نادیده گرفتن این جنبه می تواند شامل خطرات برای امنیت وب سایت شما و مشتریان شما باشد.

ما در اینجا برخی از اشکال رایج حملات سایبری به سایت و نحوه ی نگهداری امنیت وب سایت و مشتریان شما را در اختیار شما قرار می دهیم.

ایجاد حس آرامش برای مشتری با امنیت وب سایت

آموزش امنیت سایت توسط تیم ملی سافت انجام می پذیرد. شما با خواند این مقاله می توانید تست امنیت سایت شرکت خود را انجام دهید تا بدانید از کجا بدافزارها می توانند در سایت شما نفوظ کنند. امنیت سایت و  بررسی امنیت سایت مورد نظر شما یکی از راه کارهای امنیتی می باشد. واقعا با این سوال “امنیت وب چیست؟" تامین امنیت سایت را می توان ایجاد کرد؟  راهکارهای افزایش امنیت سایت راه های زیادی دارد. از زیر ساخت سرور بگیرید تا تک تک کدهای نوشته شده در سایت شما.

راه کارهای مناسب تیم ملی سافت برای ایجاد امنیت سایت شما

امنیت سایت چیست؟

هنگام انجام هر کار بر روی کامپیوتر شما، نگرانی اصلی حفظ اطلاعات شما است. هنگامی که شما در حال پردازش اطلاعات شرکت و مشتری هستید، باید امنیت بیشتری را در نظر بگیرید.

اینترنت زندگی ما را ساده تر و جالب تر کرده است، و بسیاری از ما آن را دوست داریم. با این حال، با خطرات بالقوه پر شده است. اگر یک سایت مخرب است، ممکن است حتی با کلیک نکردن بر روی آن نیز اطلاعات خاصی از مرورگرتان دزدیده شود.

امنیت اطلاعات در سایت

Malvertising یکی دیگر از راه های هکرهاست که می توانند به سیستم شما وارد شوند. آنها نرم افزارهای مخرب را در آگهی هایی که در وبسایت های مورد اعتماد ظاهر می شوند نصب می کنند. اگر بر روی آنها کلیک کنید، به راحتی به آنها اجازه دادید که بر روی کامپیوتر شما بارگزاری شود.

انواع متعددی از نرم افزارهای مخرب وجود دارند که می توانند سیستم شما را تهدید کنند. ویروس ها می توانند از طریق شبکه شما اطلاعات و فایل های سیستم را تجزیه و تحلیل کنند. نرم افزار جاسوسی می تواند بر روی کامپیوتر شما نصب شود تا موارد کلیدی، ایمیل ها، کلمه عبور و دیگر اطلاعات را که می تواند به هکرها ارسال شود، ضبط و ثبت کند.

Ransomware می تواند کنترل سیستم شما را در دست بگیرد و مجرمان سایبری تقاضای پول می کنند تا منابع ربوده شده را به شما بازگردانند. ایمیل ها همچنین می توانند پیوست های مضر یا پیوندهای مخرب بهمراه داشته باشند. شما حتی نباید روی پیوست کلیک کنید، گاهی اوقات میتواند فقط برای باز کردن یک ایمیل آلوده، کلیک کردن کافی باشد.

هکرها می توانند نرم افزارهای مخرب را روی سرور وب‌سایت شما نصب کنند. این بدان معنی است که آنها همچنین می توانند رایانه های مشتریان شما را که بر روی تبلیغات در وب سایت شما یا لینک های خبرنامه های شما کلیک می کنند آلوده کنند. اگر این اتفاق بیافتد، مشتریان باهوش شما قطعا به وب‌سایت شما مراجعه نخواهند کرد.

همه اینها به نظر می رسد ترسناک باشد، اما ایمن بودن آن برای متخصصین زیاد سخت نیست. مهم آنست که بدانیم سیستم های ما چگونه آلوده می‌شوند و چگونه از شرایط خطرناک جلوگیری کنیم.

حملات ddos

بیش از نیمی از ترافیک وب، غیر انسانی است. این شامل ربات هایی است که مرتکب تقلب کلیک ها و اسکریپرها می شوند که لینک ها و اطلاعات دیگر را از هر صفحه در سایت، ربات های اسپم و غیره را ثبت می کنند. ماهیت خودکار تبلیغات آنلاین یک منطقه آزاد و کامل برای این رباتها است. افراد مبتلا به این بدافزارها می‌تواند در بازاریابی اختلال ایجاد کنند. همچنین می تواند راه را برای جاسوسی رباتها، DDOS (عامل انکار سرویس توزیع شده) یا مرورگرهای جعلی باز کند. تبلیغاتی که توجه کمی به انسانها می شود ممکن است توسط این افراد متقلب مرتبا بازخورد بگیرد و شمارش ترافیک کاذب ایجاد کند.

ابزار تشخیص Botnet ویژگی های کامپیوتر را در برابر لیست تهدیدات بررسی می کند و ارتباطات را برای رفتارهایی که می توانند توسط ربات ها مورد استفاده قرار گیرند، نظارت کند. شرکت های بزرگ نیاز به حفاظت بیشتری دارند؛ زیرا شبکه های آنها می توانند به منابع حمله ی مبتنی بر بات نت تبدیل شوند. به همین دلیل است که شما نیز باید یک honeypot یا یک فرصت نفوذ غلط را در نظر بگیرید. اگر نفوذ کند، ممکن است بتوانید امضاهای شناسایی بات را برای آن دریافت کند.

برای پرداخت در وب‌سایت، باید از درگاه‌های امن اینترنتی استفاده کنید. متاسفانه، هکرها به دنبال گرفتن اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور شما هستند. اگر اقدامات احتیاطی ایمن را انجام ندهید، وب‌سایت و اپلیکیشین شما می تواند در یک نقطه به خطر آلودگی با نرم افزارهای جاسوسی keylogging دچار شود.

این نوع از نرم افزارهای جاسوسی هر یک دارای روند کاری خاصی هستند. بنابراین، هنگامی که شما به حساب ایمیل یا حساب خود وارد می شوید، هکرها به راحتی می توانند نام کاربری و رمز عبور شما را شناسایی کند. این بدان معنی است که آنها می توانند به سرعت از تمام اطلاعات شخصی شما که می توانند به سرقت هویت منجر شوند، دست پیدا کنند. حال اگر این بدافزار در وب‌سایت شما رخنه و اطلاعات مشتریان شما را شنود کند، وب‌سایت شما عملا در این جرم سهیم است.

به طور خلاصه، هکرها همیشه نرم افزارهای پیچیده تری را برای ردیابی در اینترنت، سرقت اطلاعات و یا تخریب تهیه و تولید می‌کنند. تمام سیستم‌های تحت وب، سیستم های پرداخت، و سایت های رسانه های اجتماعی که استفاده می کنید باید تمامی شرایط احتمالی را در نظر داشته باشد. نظارت بر سایت شما برای نفوذ یا رفتار مشکوک نیز ضروری است. ما اقدامات امنیتی را برای کمپین های بازاریابی دیجیتال شما در نظر خواهیم گرفت.