طراحی سایت معماری و دکور

طراحی سایت معماری و دکوراسیون داخلی
طراحی سایت معماری و دکوراسیون داخلی

ویژگی های طراحی سایت دکوراسیون داخلی و معماری

دکوراسیون داخلی،معماری،آرشیتکت

وب سایت طراحی داخلی ( آرشیتکت ) و دکوراسیون یک هنر برای بیان شیوه فعالیت این صنعت می باشد. شرکت های معماری با تماس تلفنی که با مشتری یا به صورت حضوری دارند می توانند مشتری را جذب کنند. اما ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و امروزه بیشتر تعاملات از طریق اینترنت ارائه می شود.

در این مورد یک وبسایت معماری و طراحی داخلی به نوعی یک آلبوم دیجیتال نمونه کار می باشد که مشتری می تواند کارهای این شرکت را ببیند و دیدگاه خود را در مورد سبک، اصول طراحی آن و غیره بیان کند. پس این مورد بسیار مهمی است که طراحی سایت معماری خود باید بسیار فعال ، جذاب و واکنشگرا باشد.

بهتر است کمی رو راست باشیم، یک وب سایت معماری اگر از المان های خوبی برخوردار نباشد و ظاهر مناسبی نداشته باشد، مشتری کسب و کار شما این ذهنیت برایش تداعی میشود: " کسب و کار معماری که چنین وب سایت معماری دارد، چطور دکوراسیون خانه مرا میتواند طراحی کند؟ "

بسیاری از شرکت های مرتبط با طراحی داخلی و معماری  ممکن است به طراحی وب سایت معماری با کیفیت احتیاج داشته باشند تا بتوانند خدماتشان را ارائه نمایند. چنین  شرکت هایی عبارتند از:

  • استودیوهای طراحی داخلی؛
  • شرکت دکوراسیون خانه و فروشگاه؛
  • فروشگاه های مبلمان؛
  • فروشگاه های مرتبط با مواد اولیه دکوراسیون داخلی
نمایش نمونه پروژه ها در سایت دکوراسیون
نمایش نمونه پروژه ها در سایت دکوراسیون
  • نمونه کار

یکی از مهمترین وظایف یک وب سایت طراحی داخلی، نمایش نمونه از کارهای انجام شده و یا در حال انجام میباشد. بنابراین، عکس های صنعتی که توسط تیم متخصص ملی سافت گرفته خواهد شد برای ارتقا سطح کسب و کار شما بسیار حائذ اهیمت است. علاوه بر نمونه های طراحی، این عکس ها ممکن است بهترین محصولات شرکت را ارائه دهد، عناصر دکوراسیون مانند گلدان، فرش، لامپ ها و غیره. همچنین در فروشگاه های مواد رنگی میبایست رنگ، تصاویر پس زمینه، گچ تزئینی و غیره به نمایش بگذارند.

معرفی محصولات در وب سایت معماری و دکوراسیون داخلی
معرفی محصولات در وب سایت معماری و دکوراسیون داخلی
  • انتخاب رنگ مناسب برای طراحی سایت معماری

همانطور که در مقالات قبلی گفته شده، انتخاب رنگ یک موضوع بسیار مهم و حیاتی است. سبک مینیمالیستی یک سبک بسیار پرطرفدار در زمینه وب سایت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی است. این سبک خارج از هر گونه پیچیدگی در رنگ با سایه است و از المانهای سبک استفاده کرده است. از رنگهای پر کاربرد در این زمینه میتوان به سفید، بژ و خاکستری اشاره کرد. سفید یک رنگ همه منظوره است که می تواند براحتی با تمام رنگ های دیگر ترکیب شود.رنگ سفید در طراحی سایت معماری حس خلوص و پاکی را فراهم می کند. وب سایت های طراحی داخلی زمانی که از رنگ سفید استفاده میکنند تازگی را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، در طراحی سفید رنگ به هیچ وجه کاربر از محتوای شما منحرف نخواهد شد که این باعث می شود مشتری کسب و کار شما مستقیما به محصولات و خدمات ارائه شده تمرکز کند.

  • گالری تصاویر

گالری یا صفحه کاتالوگ برای وب سایت طراحی معماری و دکوراسیون یکی دیگر از پلتفرم های اصلی سایت برای نمایش کارها و عکس های محصولات است. این صفحه به صورت جداگانه بوده که اجازه می دهد توجه بیشتری به آنچه که شما می توانید به مشتریان خود ارائه دهید در بهترین حالت ممکن نمایش دهد.

  • صفحه درباره ما در طراحی سایت معماری

اطلاعات قرار گرفته در این صفحه نباید تکراری باشد. به طور مثال از دست آوردهای شرکت نباید سخنی به میان باشد، همچنین از ارقامی که نشان میدهد شما چه مساحت کار اجرا شده یا چه نمایندگی هایی دارید. مطمئن باشید مشتری کسب و کار شما با مطالعه کامل از افتخارات شما در این صفحه آمده است و تنها باید اطلاعات اولیه تماس تلفنی ، آدرس شرکت ، آدرس نمایندگی ها ، ایمیل و … درج شود.