طراحی سایت همایشی

طراحی سایت نمایشگاهی
طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت برای نمایشگاه ها و همایش ها

برنامه نویسی سایت همایش طراحی سایت برای نمایشگاه

اگر عضو سازمان یا یکی از تصمیم گیرنده های همایشهای اجرایی هستید بهتر است بدانید که اجرای همایش هزینه بالایی در بردارد. از بیلبورد های سطح شهر تا تبلیغات رادیو و تلویزیونی. این تبلیغات برای بازدید مردم است ولی شاید بتوان به جرات گفت که این نوع تبلیغات برای نیمی از مردم بی ارزش و بی فایده است.

از طرف دیگر مشتریانی هستند که به بنگاه های همایش شما یا نمایشگاه شما مراجعه میکنند. آیا اطلاعات ارتباطی این افراد را دارید؟ آیا در تعامل حسی هستید که چه نیازی داشتند و برطرف شده یا نشده است؟ این افراد برای سال آینده شما آیا برنامه ریزی خواهند کرد؟ تیم متخصص ملی سافت با رویکرد مناسب از کسب و کار شما ارائه خدمات نوینی برای طراحی سایت نمایشگاه و طراحی سایت همایشها دارد که به شرح ذیل می باشد.

ارائه نمودار آنلاین در همایشها در وب سایت همایشی
ارائه نمودار آنلاین در همایشها در وب سایت همایشی
  • رزرواسیون آنلاین برای سایت نمایشگاهمشکلی که در فضای اصلی نمایشگاه ها و همایشها وجود دارد، ازدحام جمعیت بابت خرید بلیط ورودی و احراز هویت این افراد می باشد. با امکانات رزرواسیون آنلاین ، پرداخت و ثبت اطلاعات اولیه افراد در سایت انجام میگیرد و از اطلاعات مراجعه کنندگان مطلع هستید و از ازدحام و هزینه های جانبی جلوگیری خواهید کرد.
ارائه نظر سنجی آنلاین در وب سایت همایش
ارائه نظر سنجی آنلاین در وب سایت همایش
  • توضیحات تکمیلیاین توضیحات شامل یک صفحه جداگانه با المان های خاصی است که این همایش برای چه کسانی مفید می باشد و چه نوع افرادی می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند و چه سودی ببرند.
  • لیست شرکت ها و افراد ارائه دهنده خدماتبهتر است لیستی از افراد و شرکت هایی که در نمایشگاه شما در حال ارائه خدمات هستند وجود داشته باشد. تیم متخصص ملی سافت با راهکاری متناسب با استراتژی کسب و کار شما برای طراحی سایت نمایشگاه ، برای هر شرکت و افراد شرکت کننده به عنوان ارائه خدمات و کالا، یک صفحه جداگانه با اطلاعات اولیه ارائه میدهد. این موضوع می تواند به شرکت کنندگان عام کمک کند تا قبل از ورود به همایش و یا نمایشگاه شما دید کلی از ارائه کنندگان داشته باشد.
  • شرکت های ارائه دهندههر شرکت و گروه یا افرادی که در همایش یا نمایشگاه شما قرار به شرکت داشته باشد، باید در سایت ثبت نام و اطلاعات و برنامه خود را بارگزاری کنند. به همین منظور این برنامه در راستای استراتژی شما می باشد. این لیست با تمامی اطلاعات شرکت اعم از آدرس ایمیل ، تلفن ، تلفن مدیر عامل ، تلفن شرکت و آدرس آن همراه است. این اطلاعات در آخر نمایشگاه می تواند به عنوان یک دایرکتوری آنلاین برای درخواست کنندگان به فروش برسد.

در طراحی سایت نمایشگاه و ساخت وب سایت همایش به این نکته باید توجه داشت که هزینه تبلیغات و ارتباط جمعی به شدت کاسته میشود و با رویکرد تیم متخصص بازاریابان دیجیتال ملی سافت ، وب سایت نمایشگاه ای کسب و کار شما بیشتر برای افرادی نمایش داده میشود که متقاضی آنان هستند.