طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی و ویژگی های آن

طراحی سایت آموزشگاه طراحی سایت آموزشی آموزش آنلاین

اگر شما به قلمرو آموزش الکترونیک تازه وارد شده اید و یا در حال یادگیری آموزش آنلاین هستید، احتمالا کمی درباره سیستم های مدیریت یادگیری شنیده اید. در درجه اول این واقعیت وجود دارد که یکی از ابزارهای مهم یادگیری، آموزش الکترونیکی است که بر اساس آن تمام دوره ها آنلاین و آموزش ها به صورت یک ماژول ساخته می شوند. اما مزایای واقعی استفاده از LMS چیست؟

سیستم مدیریت آموزشی آنلاین و آفلاین می تواند برای سازمان ها و شرکت ها بسیار مناسب باشد. با توجه به تغییراتی که در جهان داریم، امروزه با آموزش های تحت وب نه تنها از هزینه های جاری کاسته می شود بلکه باعث کاهش زمان آموزش کارکنان و درخواست دهنده های آموزش آنلاین خواهد شد.
با این حال، شما می توانید با راه اندازی یک سایت مدیریت آموزش آنلاین و یا آفلاین نسبت به افزایش سطح دانش اقدام نموده و با دریافت استانداردها ، سطح کیفی فعالیت خود و کارکنان را بالا ببرید. با این کار شما با پرداخت مبلغی اندک ، یک سیستم جامع مدیریت آموزشی آفلاین در اختیار دارید که در همواره در جذب نیرو با پرداخت یکبار هزینه، تمامی کارکنان را با منابع آشنا و سطح آموزشی آنان را بالا خواهید برد.

تیم متخصص ملی سافت با در نظر گرفتن سیاست کاری شما، سیستم مبتنی بر وب برای آموزش آنلاین طراحی کرده است که سازگار با روند فعلی و تصمیمات آتی شما خواهد بود.

ایجاد بیشمار دانشجو در کلاس مجازی
ایجاد بیشمار دانشجو در کلاس مجازی
  • محتوای آموزش الکترونیکی در یک مکان ثابت بارگزاری میشود.
    جایگزین نگهداری از محتوای آموزش الکترونیکی بر روی هارد دیسک های مختلف و دستگاه های مختلف، شما می توانید تمام مواد آموزشی الکترونیکی خود را در یک مکان ذخیره کنید. این خطر ریسک از دست دادن اطلاعات مهم را کاهش می دهد و باعث می شود که دوره آموزش الکترونیک شما آسان تر شود. هر یک از اعضای تیم آموزش الکترونیک شما می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
پشتیبانی آنلاین و استفاده از منابع آفلاین
پشتیبانی آنلاین و استفاده از منابع آفلاین
  • دسترسی نامحدود به مواد آموزشی eLearning را فراهم می کند.

هنگامی که مواد الکترونیکی آموزشی خود را به LMS ارسال می کنید و آنها را منتشر می کنید، مخاطبان شما دسترسی نامحدود به اطلاعات مورد نیاز خود دارند. حتی کسانی که در حال حرکت هستند می توانند از طريق اسمارت فون ها و تبلت های خود به پلتفرم آموزش الكترونيكی وارد شوند تا مجبور به انتظار تا جلسه ی آموزشی بعدی خود برای توسعه مهارت ها و وظایف مربوط به كار كامل نباشند. این یکی از دلایل اصلی است که LMS برای مخاطبان داخلی در هر زمانی  که کاربر در آن زمان بهره وری بالایی دارد ارائه خواهد شد.

  • به راحتی پیشرفت و عملکرد یادگیرنده را دنبال می کند.

سیستم مدیریت یادگیری ملی سافت به شما امکان می دهد تا با پیگیری ، پیشرفت شاگردان خود را تضمین کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها در مراحل یادگیری و عملکرد خود قرار دارند. به عنوان مثال، اگر شاگرد شما به صورت آنلاین قادر به یادگیری یک سناریوی آموزش الکترونیکی نباشد، شما می توانید منابع اضافی برای بهبود عملکرد آنها با استفاده از منابع بیشتر ارائه دهید.  سیستم های مدیریت یادگیری ملی سافت دارای ابزار گزارشگیری و تجزیه و تحلیل هستند که به شما امکانی می دهند که به طور دقیق مراحل آموزشی دوره الکترونیک شاگردان را رصد کنید. برای مثال، اگر شما متوجه شوید که بسیاری از فراگیران شما در یک درس خاص احتیاج به منابع بیشتری دارند، آن درس را با منابع بیشتر بازنشر میکنید تا برای ادامه دروس احتیاج به آموزش دوباره نباشد.

  • کاهش هزینه های یادگیری

سیستم مدیریت یادگیری ملی سافت به شما این امکان را می دهد تا هزینه های رفت و آمد مدرس (یا خودتان)، اجاره سایت آموزش آنلاین و مواد آموزشی الکترونیکی را کم کنید. یادگیرندگان آنلاین شما می توانند تمام آموزش های خود را به صورت آنلاین فرا گیرند، بدین معنا که می توانید مبلغ قابل توجهی را در بودجه آموزش و یادگیری خود صرفه جویی کنید. به عنوان مثال، شما دیگر نیازمند به چاپ منابع نیستید و فقط خودتان (یا مدرس مربوطه) پشت یک سیستم نشسته و منابع را آپلود میکنید تا مدرسان شما از آنها استفاده کنند.

  • زمان یادگیری و توسعه را کاهش می دهد.

سیستم مدیریت یادگیری ملی سافت حتی می تواند زمان آموزش آنلاین را کاهش دهد، به این دلیل که فقط دانشجویان آنلاین اطلاعاتی را که به طور مستقیم و سازمان یافته نیاز دارند، فرا میگیرند. به جای استفاده از یک دوره آموزش آنلاین نیم ساعته و طولانی که می تواند خسته کننده باشد، دانشجویان می توانند به سادگی با کلیک بر روی منابع درسی مورد نظر خود آنها را مطالعه کنند. با داشتن چنین سیستمی دانشجویان آنلاین همچنین می توانند با در اختیار گرفتن امتحانات آنلاین یا آزمون های آنلاین که در سیستم ملی سافت موجود است در سناریوهای تعاملی و شبیه سازی ها، درک خود را ارزیابی کنند و فیلم های آموزشی eLearn را که فرآیندهای پیچیده یا وظایف را برجسته می کنند، تماشا کنند.

  • بروز نگه داشتن دانشجویان شما

اگر سازمان شما بایستی با مقررات مربوط به انطباق فعلی باقی بماند، یک سیستم مدیریت یادگیری می تواند یک ابزار ارزشمند باشد. شایستگی قوانین مربوط به رعایت مقررات و به روز کردن یک دوره سنتی برای نشان دادن این تغییرات می تواند یک کار سخت باشد. با این حال، با استفاده از سیستم مدیریت یادگیری ملی سافت، به شما امکان اضافه کردن استانداردهای انطباق جدید به دوره آموزش آنلاین خود را ظرف چند دقیقه می دهد. به همین ترتیب، آموزگاران و مدرسان شما همیشه می توانند از آخرین قوانین انطباق که باید از آنها آگاهی داشته باشند مطلع باشند، به طوری که شرکت شما می تواند از جریمه های گران قیمت مانند مالیات جلوگیری کند. علاوه بر این، شما توانایی نظارت بر کارکنان در بر آورده کردن انتظارات و سیاست های تعیین شده از طرف شرکت برای مشتریان را دارید ، که این امر باعث پیشرفت در رضایت مشتریان خواهد بود.