طراحی سایت سرگرمی

طراحی سایت سرگرمی
طراحی سایت سرگرمی

ویژگی طراحی سایت موزیک، بازی ، فیلم و سرگرمی

طراحی سایت سرگرمی
سایت های سرگرمی در دسته بندی های متفاوتی قابل عرضه می باشند که شامل:
طراحی سایت موزیک
طراحی سایت فیلم
طراحی سایت عکس و تصویر
طراحی سایت فروم ها

در این دسته از وب سایت ها رابط کاربری مناسب در سایت سرگرمی حرف اول را خواهد زد. در وب سایت سرگرمی که تیم متخصص ملی سافت آن را طراحی می کند، نسبت به بازار هدف شما، طراحی و تولید خواهد شد. در سایت های سرگرمی می توان به طراحی سایت موزیک اشاره کرد. در وب سایت موزیک، پخش صدا و سرعت بارگذاری که به اصطلاح بافر نام گذاری شده است، بسیار حائذ اهمیت است. در طراحی سایت عکس و ساخت وب سایت تصویر سرعت بارگزاری بدون از دست رفتن کیفیت تصویر در سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. سرورهای کانفیگ شده توسط تیم ملی سافت یک قابلیت و تکنیک جدیدی برای وب سایت خویش دارد که باعث می شود عکس های بارگزاری شده در وب سایت نسبت به درخواست کاربر، از نزدیکترین سرور به آن شخص فراخوانی شود. این تکنیک برای بالا بردن سرعت بارگزاری تصویر در وب سایت عکس بسیار مفید می باشد.

پخش آنلاین موزیک و ویدیو در سایت سرگرمی
پخش آنلاین موزیک و ویدیو در سایت سرگرمی
  • پخش آنلاین موزیک در سایت سرگرمی

بازار خوانندگان جوان در ایران هر روز بیشتر می شود. تعداد وب سایت های پخش موزیک نیز هم در این میان بیشتر شده است. در طراحی سایت پخش موزیک بارگزاری پخش موزیک (pre-load) قبل از دانلود از فاکتورهایی می باشد که تیم متخصص ملی سافت به آن توجه کرده است. کاربر مورد نظر با جستجو خواننده، وارد وب سایت پخش موزیک شده که توسط تیم ملی سافت سئو شده است. سئو  و بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت پخش موزیک باعث افزایش ترافیک و جلب اعتماد مشتری خواهد شد.

اشتراک بازی و محتویات در سایت سرگرمی
اشتراک بازی و محتویات در سایت سرگرمی
  • وب سایت معرفی بازی آنلاین

یکی از فاکتورهایی که برای معرفی بازی آنلاین به آن توجه می شود، انتخاب بازی توسط خود کاربر است. شاید بپرسید که چه تفاوتی بین خریدن بازی در کنسول بازی نسبت به بازی آنلاین تحت وب می باشد؟ کاربر شما با ورود به سایت بازی آنلاین شما با پرداخت اندکی هزینه (نسبت به سیاست کاری شما) لیست بلند بالایی از بازیهایی را مشاهده میکند. برای همین منظور کاربر با انتخاب یکی از بازی ها در وب سایت شما، ساعت ها زمان را سپری میکند. انتخاب صدها بازی از لیست بازی های وبسایت شما در مقایسه با پرداخت هزینه به همان مقدار برای خرید یک بازی کنسولی از بازار! خودتان قضاوت کنید کدام به صرفه تر است.