طراحی سایت پزشکی

ویژگی های اصلی طراحی وبسایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی سایت برای پزشکان و طراحی سایت وقت ویزیت برای دکتر

در کسب و کار پزشکی اگر فعالیت می کنید به این امر واقف هستید که بیماران حوصله کمی دارند. آنها دوست دارند زودتر ویزیت شوند و زودتر و به راحتی با پزشک خود ملاقات داشته باشند. طراحی سایت پزشکی برای آن دسته از پزشکان عزیزی است که قصد دارند فعالیت خود را منظم تر و اصولی تر بر مبنای مدیریت منابع انسانی انجام دهند. یکی از دغدغه های شما عزیزان دستیابی به اطلاعات اولیه بیمار می باشد. زمانی که دارویی را تجویز می کنید باید بدانید که قبلا چه دارویی مصرف کرده است تا با آن تداخل نداشته باشد. ملی سافت با طراحی سایت پزشکی برای متخصصین عزیز به این نکته توجه زیادی دارد. چرا که استفاده از اطلاعات اولیه بیمار یکی از فاکتورهایی است که تیم ملی‎سافت بر آن تمرکز کرده است.

  • وب سایت پزشکی آسانترین راه برای نوبت دهی

وب سایت خود را می توانید به یک پرتال نیز تغییر دهید. بیماران از این به بعد می توانند با مراجعه به سایت شما و وارد کردن اطلاعات اولیه از ساعات خالی شما با خبر شوند و درخواست وقت ملاقات برای ویزیت شدن بگیرند. همچنین بیماران در صفحه خود به سوالات اولیه شما پاسخ می دهند که چه علائمی دارند و چه حالتی دارند تا شما پزشک عزیز قبل از معاینه بیمار اطلاعات داشته باشید. با قسمت رزرواسیون آنلاین سایت پزشکی ، منشی شما می تواند به راحتی در کامپیوتر یا تلفن همراه خود نوبت های رزرو شده رامشاهده کند و با بیمار در تماس باشد و زمان را مدیریت کند.

  • ثبت سوابق بیمار در وب سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی، دسترسی به سوابق بیمار بسیار آسان می باشد. به طور مثال برای معالجه یک بیمار باید از داروهای مصرف شده آن مطلع بود، در چه تاریخی عمل جراحی داشته و یا در چه تاریخی در ICU یا CCU بستری شده است. از رژیم غذایی خاصی استفاده میکند؟ تمامی اینها منابعی هستند که درسایت طراحی سایت پزشکی استفاده شده است. می توان به جرات گفت که وبسایت، یک پرتال نیز می باشد. اطلاعات اولیه بیمار در آن ثبت شده، اطلاعات پزشکی بیمار در آن لحاظ شده و هر زمان که بیمار در بیمارستانی بستری باشد در وب سایت ثبت می شود. ثبت سوابق بیمار در وب سایت پزشکی یکی از المان های مهمی است که تیم ملی سافت به آن توجه ویژه ای داشته است.

  • معرفی پزشک و برند سازی

وب سایت طراحی سایت پزشکی برای موتورهای جستجو بهینه شده است. به اینگونه که با پشتیبانی آنلاین وب سایت و بهره گیری از تیم متخصص تولید محتوا ، وب سایت شما چند بار در هفته در بیشتر شبکه های مجازی به نمایش در می آید. این کار باعث می شود تا پزشک اطلاعات مفیدی به مردم ارسال کند و در میان آنان با رزرواسیون آنلاین به ویزیت آنها بپردازد. از این رو با به روز ماندن اطلاعات، شما اولین قدم به برند سازی را برداشته اید.

تیم ملی سافت بر این واقف است که شما پزشک معالج عزیز وقت زیادی برای درگیری با وب سایت ندارید. از این رو با صرف هزینه اندک و مقرون به صرفه ، وب سایت به روز شده ای را در بستر اینترنت دارید که میتوانید تمامی فعالیت ها را در آن ثبت کنید. با به روز ماندن سایت در این زمینه تمامی ساعات شما برای ویزیت بیشتر بیمار ذخیره خواهد شد.