طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبر
طراحی سایت خبر

ویژگی اصلی وب سایت خبری

طراحی سایت خبری وب سایت خبر وب سایت آخرین خبر

برای داشتن وب سایت خبری که مراجعین زیادی دارد ، در دسترس بود فاکتور اصلی است. وب سایت های خبری زیادی در بستر اینترنت وجود دارند، اما بهتر است بدانید آمارها نشان می دهد که تعداد مراجعین به بستر وب سایت های خبری بسیار بسیار بیشتر از این اندازه است. با توجه به این نکته بستر خبرگزاری شما همیشه باید در دسترس باشد، حتی زمانی که خبرهای لحظه آخری داغ در حال انتشار می باشد. در این حالت خبرخوان های RSS به سایت شما هجوم می آورند که باعث بالا رفتن سطح پردازش سایت شما میشود.

وب سایت خبری از لحاظ ظاهری باید کاربر پسند باشد. به این حالت که با ورود به صفحه اصلی سایت ، کاربر بتواند به قسمت خبری مورد نظر با یک کلیک منتقل شود تا مطالب را مطالعه کند. این باعث می شود رابط کاربری را متناسب با بازار هدف خود ؛ به این صورت که ما با طراحی منحصر به فرد سایت خبری شما، تمامی اخباری را که مایل هستید را در سایت به صورت تفکیکی و جمعی نمایش دهید.

ایجاد دسته بندی بیشمار در سایت خبری
ایجاد دسته بندی بیشمار در سایت خبری
  • بازدید به سادگی چند کلیک

در وب سایت خبری ملی سافت، دسته بندی ها منحصر بفرد طراحی شده اند. به این منظور که مخاطب خبری خاص بتواند به راحتی به سر فصل خبرهای خود مراجعه نموده و مطالب را مطالعه کند. یکی دیگر از عملکرد وب سایت خبری ملی سافت استفاده از خبر خوان های RSS می باشد. با تنظیم دقیق این نرم افزار شما می توانید دسته هایی را که شما در آن فعالیت نمیکنید را در خبرخوان ها تنظیم و از وب سایت های دیگر استفاده کنید. این باعث  می شود که مطالب سایت شما بیشتر و به دریافت رتبه سایت، کمک قابل توجهی کند.

اشتراک آسان در شبکه های اجتماعی
اشتراک آسان در شبکه های اجتماعی
  • حضور در شبکه های مجازی

وب سایت خبری باید در شبکه های مجازی حضور پر رنگی داشته باشد. مشتریان بالقوه زیادی در سطح اینترنت وجود دارد که ممکن است نام شما را ندانند و یا حتی متوجه این نشود که خبر مهمی در خصوص موضوعی که با آن در تعامل است، رسانه ای شده است. به همین منظور وب سایت خبری تیم ملی سافت با طراحی زیر ساخت منحصر به فرد خود، اخباری را که تمایل به انتشار آنها دارید در شبکه های مجازی نمایش میدهد. این انتشار باعث می شود که با تکنیک های مارکتینگ ملی سافت در یک راستا باشد. حضور وب سایت خبری ملی سافت در شبکه های مجازی باعث به خاطر ماندن اسم وب سایت خبری شما در ذهن و پر رنگتر شدن نام شما میشود.