طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی ارزان
طراحی سایت شخصی ارزان

ویژگی های اصلی وبسایت شخصی

طراحی سایت شخصی وب سایت شخصی فردی

در طراحی وب سایت شخصی باید این نکته را در نظر گرفت، فعالیت شما در چه حوزه ایی می باشد؟ آیا یک معلم هستید و برای جذب دانشجو تلاش میکنید؟ یا یک فرد محبوب هستید؟ آیا از افراد نابغه هستید و استعداد بخصوصی دارید؟ این تمام ماجرا نیست. شما باید با تیم ملی سافت مشاوره بگیرید که سایت شخصی در چه زمینه ایی می خواهید داشته باشید؟ در کسب و کار شخصی وب سایت شرکتی بهتر جواب می دهد این کسب و کار ها با اسم شرکت فروش بهتری دارند، زیرا قابل اعتماد هستند. اما برای راه اندازی وب سایت شخصی شما باید هدف خود را مشخص کنید تا تیم ملی سافت با در نظر گرفتن استراتژی هدف شما، سایت را طراحی و بهینه سازی کند.

تمامی وب سایت های ملی سافت برای افراد چهره و بنام میتواند بسیار مناسب باشد، زیرا وب سایت شخصی شما میبایست با تمامی شبکه های مجازی در ارتباط باشد. این خیلی مشکل است که شما هم در اینستاگرام، هم در تلگرام، هم فیسبوک و دیگر شبکه های مجازی فعالیت کنید. اما شما با داشتن زیر ساخت سایت ملی سافت براحتی میتوانید با تمامی شبکه های مجازی در ارتباط باشید.

ایجاد راه های ارتباطی با محاطبان
ایجاد راه های ارتباطی با محاطبان
  • برندسازی شما

بیشتر مشتریان ملی سافت برای طراحی وب سایت شخصی،  غیر مستقیم به نکته اشاره کرده اند : “برند شدن". چرا برند چهره اهمیت دارد؟ به طور مثال اینگونه بیان کنیم شما سلیقه خوبی در چیدمان منزل دارید، یعنی با لوازم فعلی یک خانه می توانید وسایل را طوری بچینید که هم فضای مناسبی ایجاد شود و هم آرامش خوبی را برای صاحب آن منزل ایجاد کنید. وقتی با چند نمونه کار این فعالیت را جلو ببرید و با سایت و شبکه های مجازی شما رو به این استعداد بشناسند، اسم شرکتی دیگر مد نظر نیست، همه میگویند “فلان شخص خانه مرا دکور کرده". مثل مهندسین معماری که آثار آنان به اسم آنها ثبت شده، نه شرکتی که مجری طرح بوده است. این باعث جلب اعتماد، رشد مشتری و در نهایت افزایش فروش شما میشود.

ارائه بیوگرافی شخصی در سایت
ارائه بیوگرافی شخصی در سایت
  • اطلاعات شخصی

در طراحی وب سایت شخصی که تیم ملی سافت آنرا راهبری می کند، اطلاعات شخصی شما که در وب سایت بارگزاری شده ، توسط زیر ساخت امن ملی سافت، محافظت می شود. شما دیگر نباید نگران از دست رفتن اطلاعات و عکس های شخصیتان باشید. هم چنین هواداران شما می توانند با شما در تعامل باشند. در این حالت شما با تشکیل باشگاه هواداران به راحتی می توانید در تعامل باشید و با بازنشر مطالب خود در شبکه های مجازی، چهره ی محبوب تر و قابل اعتماد تری از خود به جای بگذارید.