طراحی سایت پرتال

طراحی و تولید سایت پرتال

وب سایت سازمانی طراحی سایت پرتال تولید پرتال

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین وبسایت و پرتال در چیست؟ عموما وب سایتها دارای ترافیک بالا هستند به این صورت که به تمامی کاربران این اجازه را می دهد که از تمامی منابع آن استفاده کند. در حالی که پورتال های تحت وب برای یک گروه خاصی ساخته شده است. در همه پورتال ها برای دیدن منابع باید از طریق فرم عضویت وارد سایت شوید. البته به این موضوع باید اشاره کرد که در طراحی سایت ، پورتال با وب سایت در بیشتر موارد همپوشانی دارد، اما تنها تفاوت عمده آن، اطلاعات مرتبط با شخص وارد شده در پورتال می باشد. در زیر چند وب سایت پورتال را به شما معرفی خواهیم کرد:

  • پورتال بیمار
  • بانکداری و بیمه پورتال
  • پورتال های دولتی
  • پورتال دانشجویی و دانشکده
  • اینترانت، اینترنت و پورتال کارمند
  • عدم محدودیت در دسترسی

در وب سایت پورتال تحت وب، شما نگران تعداد کاربران، فاصله فیزیکی کاربران و یا حتی در زمان مرخصی کارمندان نیستید. زیرا در این سیستم ها به دلیل مهندسی نرم افزاری که وجود دارد، تمامی المان های ارتباطی در نظر گرفته شده است. برای مثال در یک وب سایت پزشکی یکی از اصول در نظر گرفته شده ادغام شدن با سایت پرتالی است. وب سایت پورتال با در نظر گرفتن کسب و کار شما طراحی و به روز رسانی می شود. شما که نیاز به یک پورتال دارید، تیم ملی سافت با مطالعه درباره کسب و کار شما، پورتال را طراحی و برای امنیت و منعطف بودن با نیازهای جدید ، پشتیبانی سالانه ارائه میدهد.

  • ارتباط مستقیم با کاربران

یکی از فواید استفاده از پورتال های تحت وب برای سازمان ها و شرکت ها، به روز بودن فعالیت ها است. در سیستم های سنتی از سمت مدیر ، نامه توسط دبیر خانه تایید و به صورت فیزیکی ارسال میشد و در صورت حضور کارمند در شرکت، میتوانست آن نام را مطالعه کند. پس از مطالعه و تایید آن توسط دبیرخانه، دوباره نامه می بایستی برگشت میخورد. این پروسه بسیار زمان گیر است. اما با استفاده از سیستم پورتال ملی سافت که توسط مهندسین نرم افزار طراحی و تولید شده ، یک مدیر به راحتی می تواند نامه ایی را برای مخاطب خود ارسال کند و در لحظه مشاهده شدن آن را ببیند و تاییدیه آن را بگیرد. هم چنین وب سایت پورتال در مراکز پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا سوابق بیمار در این پورتال وجود دارد و پزشک معالج می تواند با استفاده از سوابق بیمار ، دارویی را تجویز کند.