طراحی سایت پایه

طراحی وب سایت پایه
قیمت طراحی سایت پایه

ویژگی های اصلی وبسایت پایه چیست ؟

طراحی سایت ساده طراحی وب سایت پایه

وب سایت ساده و پایه به سایتی گفته می شود که نیاز اولیه کاربر را بدون در نظر گرفتن هدف مشتری رفع کند. این سایتها به منظور ایجاد آشنایی با بستر اینترنت می باشند که با درج کردن مطالب برای سایت، قراردادن تصویر مناسب و ایجاد لینکهای منظم به کار خود ادامه میدهند. با وب سایت پایه شما با روند کاری زیر ساخت ما آشنا خواهید شد و برای فعالیتی که در آینده خواهید داشت، سایت را بروز شده به شما ارائه خواهیم کرد.

وب سایت پایه دارای امکانات اولیه از قبیل کنترل پنل فارسی، ایجاد خبرنامه، گالری تصاویر، خبرخوان ، فرم عضویت و … می باشد.

هزینه راه اندازی سایت
هزینه راه اندازی سایت
  • تمرکز به زیر ساخت

در بستر وب سایت پایه ، شما بدون در نظر گرفتن بازار خود و روند فعالیت فعلی ، یک وب سایت کامل پایه و با ظاهری مناسب در اختیار خواهید گرفت. فعالیت خود را آغاز میکنید و افکاری که دارید را در سایت خود بروز می‌کنید، این کار باعث افزایش تفکر شما نسبت به آینده خواهد شد تا با درک درست از آن، هدف نهایی خود را جهت شروع یک فعالیت پربازده در آینده مشخص کنید.

ساخت وب سایت پایه
ساخت وب سایت پایه
  • ارتباط با مراجعه کنندگان

شما با در اختیار داشتن وبسایت پایه می توانید با فرم عضویت با مراجعه کنندگان خود در تماس باشید. این کار باعث جمع آوری اطلاعات اولیه مراجعه کنندگان خود می شود که بعدها بتوانید با آنها در تماس بمانید. با تماس دوباره با آنها شما می توانید محصولات و خدمات جدید خود را با آنها در میان بگذارید. با ارسال پیام به مخاطبین، محصولات و نام خود را در ذهن مشتریان و مراجعین تازه نگه می دارید.