طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی ارزان
طراحی سایت فروشگاهی ارزان

وب سایت فروشگاهی طراحی، برنامه نویسی و تولید نهایی

طراحی سایت فروشگاهی طراحی وب سایت فروشگاهی

توسعه وب سایت فروشگاهی پیچیدگی های خاص خود را دارد، بسیاری از جنبه های هدف گرفته شده را نسبت به مشتری نهایی باید در نظر گرفت. یک سایت تجارت الکترونیک چالش های خاص خودش را دارد. از آنجایی که کاربران برای ورود به سایت و خرید محصولات به سایت مراجعه می کنند، تیم متخصص ملی سافت با در نظر گرفتن شرایط های متفاوت از بازار هدف همه کارهای خود را انجام میدهد تا این روند را سهل و آسان کند. برای طراحی وب سایت فروشگاهی باید شرایط اولیه یک وب سایت برقرار شده باشد و همچنین ساختار مناسب از ارائه محصولات الکترونیکی و فیزیکی را داشته باشد.

مشتریان ما همه یک هدف مشترک دارند: آنها می خواهند فروش کسب و کار خود را افزایش دهند. ما به شما کمک می کنیم تا با ایجاد وب سایت فروشگاهی متناسب با کسب و کار و بازار مشتریان نهایی بهترین خدمات آنلاین را به مشتریان خود با درگاه های آنلاین امن ارایه کنید.

در دسترس بودن کلیه محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی
در دسترس بودن کلیه محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی
  • یک پرداخت امن

در فروشگاهای اینترنتی مهمترین عامل برای اطمینان سازی خرید، پرداخت امن است. پلتفرم طراحی و برنامه نویسی شده توسط تیم ملی سافت برای یک وب سایت فروشگاهی متناسب با درگاه های بانکی داخلیست که در پروتکل SSL پشتیبانی می شود.

  • طراحی شده برای رشد فروش

اینکه از انتخاب محصول تا پایان خرید ، مشتری محصول را در سبد خود رها می‌کند و به خرید خود پایان نمیدهد دلایل بسیاری دارد.شاید شما بخواهید بدانید که این موانع چه هستند این دلایل بسیار پیچیده و برای هر کسب و کاری متفاوت است، اما ما از ابزارهای ردیابی و تحلیل وب سایت تجارت الکترونیک و وب سایت فروشگاهی استفاده خواهیم کرد که برای شناسایی این نقاط ضعف و تبدیل آنها به فرصت های طلایی فروش در فروشگاه کسب و کار شما به کار گرفته خواهند شد.

پرداخت آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در سایت فروشگاه
پرداخت آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در سایت فروشگاه
  • بازار هدف شمارا شناسایی می‌کنیم

بزرگترین نیاز یک کسب و کار فروشگاهی که باید به آن توجه شود این است: مشتری من کیست و در کجا قرار دارد؟! تیم متخصص ملی سافت با در نظر گرفتن نوع فعالیت کسب و کار شما وب سایت فروشگاهی شما را با بازخورد کسب و کار شما طراحی و بین خریداران به گونه ایی ارائه میکند که مشتریان به راحتی بتوانند خرید آنلاین خود را انجام دهند.

  • کاتالوگ سازی محصول

درقسمت کاتالوگ سازی باید مشخصات محصول  به مشتری به گونه ای نمایش داده شود که اطلاعات کلی را دریافت کند. این اطلاعات پایه در قسمت کاتالوگ محصول باعث می‌شود تا مشتری بدون گمراهی و در نظر گرفتن نیاز خود به سرعت آنرا انتخاب کند و در صورت تمایل توضیحات تکمیلی را مورد بررسی قرار دهد.

  • بازاریابی

طراحی وب سایت فروشگاهی و تولید آن تنها یکی از فعالیت‌هایی است که تیم ملی سافت انجام می دهد. این جمله ای است که میتوانیم به جرأت از بیشتر مشتریان بشنویم : ما یک وب سایت فروشگاهی میسازیم، مشتری خودش می آید! این کاملاً اشتباه است.

از فعالیت تیم ملی سافت که پشتیبانی کسب و کار فروشگاهی شما را انجام میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موتورهای جستجو – بهینه سازی صفحات هر محصول برای بازدید هرچه بیشتر
  • تبلیغات آنلاین SEM – تبلیغات پرداخت شده برای گوگل و سایر موتورهای جستجو
  • بازاریابی ایمیل – هنوز یک روش موثر برای جذب مشتریان شما است
  • بازاریابی محتوا – تولید محتوای ارزشمند و یکتا توسط تیم ملی سافت در وب سایت فروشگاهی برای افزایش بازدیدکنندگان جدید و تمایز آن نسبت به سایر رقبا
  • شبکه‌های اجتماعی – ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل

این موارد ذکر شده یا در برند بوک شما وجود دارد که تیم ملی سافت از آن پیروی می‌کند و سیستم فروشگاهی شما را پشتیبانی میکند و یا با جلسات متعدد از شما و شناخت کسب و کار شما استراتژی تبلیغات را برنامه سازی و اجرا خواهیم کرد.