طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس مسافرتی
طراحی سایت آژانس مسافرتی

ویژگی اصلی طراحی سایت آژانس مسافرتی

برنامه نویسی وب سایت آژانس مسافرتی طراحی و تولید سایت آژانس مسافرتی

امروزه فناوری هر چند ماه، یکباره تغییر می کند. شرکت ها و سازمانها در حال حاضر، سندها و رسیدهایی که قبلا به صورت دستی انجام میگرفته است را، امروزه از طریق نرم‌افزار انجام میدهند.

در صورتی که شما یک آژانس مسافرتی هستید، به یک سیستم آژانس مسافرتی خوب و قابل اعتماد نیاز دارید. فعالیت‌های روزانه شما باید تحت یک وب سایت گردگشری و وب سایت آژانس مسافرتی انجام گیرد.

استفاده از نرم افزارهای آنلاین در سایت آژانس مسافرتی
استفاده از نرم افزارهای آنلاین در سایت آژانس مسافرتی
  • ارایه صورت وضعیت

بهتر است بدانید که بیشتر آژانس های مسافرتی درک کاملی از فروش خود ندارند. چند محصول را فروخته اند؟ چقدر کمیسیون با آژانس مسافرتی خاصی کار کرده اند؟ چند مسافر را به‌ مقصد خاص در چه فصلی فرستادند؟

شما به عنوان مدیر یک آژانس مسافرتی باید همه این موارد را بدانید. شما به آنها احتیاج دارید زیرا سال آینده شما می توانید شرایط بهتری را برای شرکت خود بسازید.

شما می توانید قیمت های بهتر و کمیسیون های بهتر را دریافت کنید. وب سایت آژانس مسافرتی که توسط تیم ملی سافت برنامه نویسی شده است باعث بهبود نتایج کسب و کار شما می شود.آیا این هدف نهایی شماست؟

جایگزین درخواستهای سیستمی بجای کاغذ
جایگزین درخواستهای سیستمی بجای کاغذ
  • مدیریت رزرواسیون

مدیریت رزرواسیون آژانس مسافرتی مهمترین ویژگی در طراحی وب سایت است. تیم ملی سافت با مطالعه کسب و کار آژانس مسافرتی به سختی رزرواسیون تلفنی پی برده است.
بنابراین، پس از مطالعه و بررسی این کسب و کار، میتوان گفت شما نیاز به یک سیستم نرم افزاری قدرتمند و انعطاف پذیر برای کمک به ردیابی رزرو از ابتدا تا انتها دارید. از ردیابی پرداخت ها تا صدور انواع اسناد، مدارک مسافرتی (ووچرها، کوپن ها، برنامه های سفر ، بیمه مسافرتی …) یا اسناد مالی (فاکتورها، تاییدیه های پرداخت …).

فرایند سیستم رزرواسیون آنلاین در طراحی سایت آژانس مسافرتی، به گونه ایی عمل می‌کند که کانتر فروش آژانس مسافرتی تنها با چند کلیک و ورود اطلاعات اولیه پکیج تور خود را طراحی و در معرض فروش قرار می‌دهد.
به همین خاطر شما زمان را به حداقل رسانده و مشتری با مطالعه تمامی اطلاعات و علم به پکیج طراحی شده نسبت به صحت قیمت ارائه شده توسط کانتر کار مورد نظر، تماس خواهد گرفت.

  • مدیریت سطح فروش
    در کسب و کار آژانس مسافرتی فروش هم به مسافر مستقیم انجام میپذیرد هم به آژانس همکار. فروش به آژانس همکار دارای یک کامیشن (کمیسیون) است که در وب سایت آژانس مسافرتی تمامی خریدها به صورت آنلاین ثبت می‌شود و قابل پیگیری است.
  • انعطاف پذیری
    نرم‌افزار آژانس مسافرتی نوشته شده توسط تیم ملی سافت بدلیل زیرساخت مناسب و کد پذیری خاص، در شرایط که کسب و کار شما دارای شرایط خاصی مانند: چارتر کننده ، گارانتی هتل و یا فروش در سطح همکاری قابل تغییر و پیگیری می‌باشد.

برنامه ویژه تیم ملی سافت برای آژانس مسافرتی بسیار دقیق و منعطف طراحی شده به گونه ای که در این بازار بسیار شلوغ می‌توانید تمام وقت خود را به فروش خدمات بگذارید.